„Czytam, więc wiem!”

Aktualności, Konkursy

20180125_12424025 stycznia 2018 r. w czytelni szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu frazeologicznego, przeznaczonego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Pytania były dopasowane do wieku uczestników, jednakże niejednokrotnie sprawiały uczniom problem. Dla uczniów oczytanych była to kaszka z mlekiem, inni napisali tyle, co kot napłakał. Wszyscy zachodzili w głowę, próbowali zapuszczać żurawia, niektórzy mówili, że to gra niewarta świeczki. Jednakże okazywało się , że choć mają mleko pod nosem, a  strach ( przed pytaniami konkursowymi) ma wielkie oczy , są w siódmym niebie, i że wreszcie mogą być na świeczniku.

Oto zwycięzcy, którzy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców Czytaj dalej »