Zaprzyjaźniamy się z „Victorem Juniorem”

Ogłoszenia

logo

Kolejne zajęcia w zaprzyjaźnionej z naszą szkołą  Filii nr 9   im. Bromby i Przyjaciół  WiMBP dotyczyły czasopism dla najmłodszych.

Brały w nich udział dzieci z klasy 3d pod opieką p. bibliotekarki Grażyny Adouni i p. Małgorzaty Chorążyczewskiej.

Uczniowie mogli się dowiedzieć jakie są czasopisma dla dzieci, czym się różnią od książek, czego można się z nich dowiedzieć. Czytaj dalej »

Dzień Bezpiecznego Internetu

Aktualności

Znalezione obrazy dla zapytania DBI 2018

Z okazji Dnia  Bezpiecznego Internetu 2018 obchodzonego  6 lutego pod hasłem: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci” w naszej bibliotece można było obejrzeć krótki spektakl pt. „Zaplątani”, przygotowany przez uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zielonej Górze.

Uczniowie zgromadzeni w czytelni z zainteresowaniem oglądali scenki pokazujące niebezpieczeństwa czyhające na młodych użytkowników internetu.

Można było usłyszeć głos przerażonych dziewczynek, które nawiązały niebezpieczne znajomości z nieznajomymi internautami. Oglądaliśmy również pogrążonych w wirtualnym świecie amatorów gier, młodzież, która nie zdaje sobie sprawy, że pochłonął ją komputerowy świat, a ten prawdziwy staje się dla niej obcy. Czytaj dalej »


Adaptacja Michał Konieczka 2009Zaloguj się  Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej tutaj